Menu główne

Tygrysy (39)

Dzień Mamy i Taty u Tygrysków.

28 maj 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

Kto jest dla nas cenniejszy ponad naszych Rodziców, nie ma takiego skarbu, który mógłby zastąpić Mamę i Tatę to najważniejsze osoby w życiu dzieci. W dniu 24maja Tygryski wystąpiły dla swoich kochanych rodziców okazując im swoją ogromną miłość. 

Filharmonia- Portugalia.

14 maj 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

Podczas majowego spotkania  na Akademii Muzyki , dzieci słuchały gry na instrumentach takich jak: obój, wiolonczela, skrzypce i altówka.

Wiosenne zabawy na przedszkolnym placu zabaw.

14 maj 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

Zrobiło się cieplutko, więc Tygryski chętnie brykają po przedszkolnym placu zabaw. Codzienne wyjścia są dla dzieci świetną formą ruchu i  spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Informacje dla rodziców grupy " Tygryski" na m-c maj 2018.

08 maj 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

W miesiącu maju zaplanowano następujące wydarzenia i uroczystości przedszkolne:

Cała Polska Czyta Dzieciom- czytanie bajki w grupie Tygryski.

28 kwiecień 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

23 kwietnia odwiedziła nas mama Mateuszka i przeczytała  bajkę pt. Strażak Sam " Na ratunek zwierzętom" oraz "Mesio" o przyjaźni dwóch samochodów.Dzieci znały Strażaka Sama i z ogromnym zaciekawieniem słuchały bajki.Bajka o przyjaźni samochodów wywowała lawinę pytań ze strony maluszków.Tygryski podziękowały mamie kolegi z przeczytanie im bajeczek. Zapraszamy innych rodziców do  czytania w grupie.

 
 
 
 
 

Cała Polska Czyta Dzieciom- czytanie bajki w grupie Tygryski.

26 kwiecień 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

26 kwietnia odwiedziła nas mama Amelki  i przeczytała  bajkę  z serii Świnka Pepa " Kot w butach".Dzieci były  bardzo zaciekawione przygodami kota w butach. Podziękowały mamie koleżanki z przeczytanie im ciekawej książeczki. Zapraszamy rodziców, babcie, dziadków, ciocie i wujków do czytania naszym maluszkom.

Światowy Dzień Ziemi - kwiatki na rabatki.

26 kwiecień 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

Kwiatki na rabatki to akcja, która od lat towarzyszy nam podczas Światowego Dnia Ziemi. Sadzimy rośliny kwitnące jednoroczne na rabatce pomiędzy „Ogrodem Małego Ekologa”, a parkingiem. Pokazujemy światu, żę wolimy  Ziemię z pięknymi roślinami, a nie śmieciami.

Informacje dla rodziców grupy " Tygryski" na m-c kwiecień 2018.

02 kwiecień 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

W miesiącu kwietniu zaplanowano następujące wydarzenia i uroczystości przedszkolne:

Spotkanie z Zajączkiem Wielkanocnym.

29 marzec 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

W dniu 29 marca gościł w przedszkolu  zajączek, dzieci z grupy Pszczółki, przygotowały przedstawienie o zwyczajach Wielkanocnych. Tygryski na koniec spotkania czekała miła i słodka niespodzianka.Dzieci były bardzo zadowolone.

Wiosenne kuchcikowo połączone z wiosennym ozdabianiem sali Tygrysków.

16 marzec 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

Wszystkie Tygryski uwielbiają  warsztaty "Kuchcikowo"-chętnie przygotowują posiłek i zjadają go ze smakiem.Po warsztatach ozdabialiśmy naszą salę i już zrobiło się w niej bardzo wiosennie.

Filharmonia- Wielka Brytania.

16 marzec 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

Podczas naszego pierwszego spotkania  na Akademii Muzyki , dzieci słuchały gry na instrumentach takich jak wiolonczela, kontrabas, fagot.

Spotkanie z żołnierzem sił powietrznych.

14 marzec 2018
Napisała
Dział: Tygrysy

W dniu 7 marca odwiedził Tygryski i Biedronki st. sierżant Kamil Różycki żołnierz sił powietrznych. Przeczytał bajkę na temat lotu samolotem i opowiedział troszeczkę o swojej pracy. Dzieci były zachwycone i chętnie zadawały pytania.