Menu główne

Grupa III - Tygrysy (40)

Wycieczka do Urzędu Pocztowego.

28 marca w czwartek, Tygryski wybrały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego, zgodnie z tematyką tygodniową: " Poznajemy pracę listonosza".
Dzieci uzyskały dużą wiedzę na temat pracy na poczcie, wysłania listów i paczek. Zobaczyły sortownie przesyłek i listów. Na zakończenie wycieczki  wręczyły Pani Monice, która nas oprowadzała dyplom z podziękowaniami. Oczywiście Tygryski nie zapomniały zaadresować i  wysłać pocztówki z pozdrowieniami dla pracowników oraz wszystkich dzieci z przedszkola.
 

Czytaj dalej...

Zajęcia otwarte z rodzicami " Przedszkolne muzykowanie".

W dniu 26 marca odbyły się zajęcia otwarte  z rodzicami pt. "Przedszkolne muzykowanie". Wspólnie śpiewaliśmy i tańczyliśmy przy piosenka z metody pedagogiki zabawy - Klanza. Tygryski odgadywały zagadki słuchowe "Jaki to instrument". Dzieci wykonywały wspólnie z z rodzicami instrumenty -grzechotki, na koniec zajęć wygrywaliśmy melodię w szybkim tempie z pauzami. Było dużo radości i wesołej zabawy.

Czytaj dalej...

Walentynki w grupie Tygryski.

W dniu 14lutego świętowaliśmy Dzień Walentynek był to dzień pełen miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami, nie zabrakło oczywiście sercowych  wycinanek oraz spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Ten dzień w grupie z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS