Menu główne

Puchar Polski w Sumo Przedszkolaków

23.09.2017 r. odbyły się zawody przedszkolaków w Sumo

W hali sportowej przy ulicy Puszkina wypełnionej po brzegi kibicami i zawodnikami z całej Polski odbyły się zawody z cyklu Puchar Polski w Sumo. Czwórka reprezentantów z naszego przedszkola rywalizowała w najmłodszej kategorii. Pierwsze miejsce w kategorii wagowej 25 kg. zajął Eryk Pietrzak wygrywając wszystkie swoje walki. Drugie miejsce w kategorii wagowej 30 kg. zajął Michał Kryś. Trzeci był Maciej Wawrzyniak, a tuż za nim uplasował się Jan Graczkowski, obaj chłopcy startowali w kategorii wagowej 27 kg. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, jak również organizacyjnym. Dziękujemy za obecność i doping rodzicom, dziadkom, babciom, rodzeństwu, które tak licznie się zgormadziło dopingować naszych sportowców.

Więcej w tej kategorii: Dzień Przedszkolaka »