Menu główne

Imprezy/ Wydarzenia/ Spotkania (90)

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Moja ulubiona książeczka”.

20 kwiecień 2021

W czwartek 15 kwietnia 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja ulubiona książeczka”. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa, pobudzanie dzieci do twórczego, niekonwecjonalnego myślenia i otwartości na świat, rozwijanie umiejętności plastycznych i wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonywanie pracy. Konkurs skierowany był do dzieci 5-6 letnich i ich rodzin ze społeczności przedszkolnej.

Konkurs plastyczny pt.: „Moja ulubiona książeczka”

15 marzec 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym

pt.: „Moja ulubiona książeczka”

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu reklamującego ulubioną książkę uczestnika.

Podsumowanie konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”.

11 marzec 2021

W środę 3 marca 2021 roku w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”. Celem konkursu było propagowanie idei głośnego czytania dzieciom, popularyzacja literatury dziecięcej, rozwijanie uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej i kreatywności, wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonywanie pracy. Konkurs skierowany był dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych i ich rodzin.

Jasełka tradycją naszego przedszkola.

18 grudzień 2020

Jasełka w naszym przedszkolu mają wieloletnią tradycję. W roku szkolnym 2020/21 grupa IV „Słoneczka” miała możliwość zaprezentowania widowiska o narodzinach Jezusa w Betlejem.

Dzień Niepodległości.

07 grudzień 2020
 9 listopada uczciliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. W tym dniu przyszliśmy do przedszkola odświętnie ubrani. Rozmawialiśmy o tym, co to znaczy "niepodległość". Dowiedzieliśmy się kim był Józef Piłsudski, wysłuchaliśmy pieśni patriotycznych, a nawet zatańczyliśmy krakowiaka. Przypomnieliśmy sobie, jakie są polskie symbole narodowe i wspólnie zaśpiewaliśmy nasz hymn "Mazurek Dąbrowskiego". W naszych salach kolorowaliśmy polskie flagi i godło. Wszyscy byliśmy bardzo przejęci, bo to bardzo ważne święto dla wszystkich Polaków. .

Mikołajki

23 listopad 2020
Napisała

Drodzy Rodzice

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie zapominajmy o chwilach, które mogą przynieść nam, choć troszkę radości a w szczególności dzieciom. Spotkanie z Mikołajem to wielkie wydarzenie w życiu dzieci i nie mogłoby zabraknąć go w naszym przedszkolu.

Dzień Nauczyciela

07 październik 2020

Kochani Rodzice i Opiekunowie!

Przed nami uroczystość Dnia Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela.

Warzywniak w przedszkolu.

06 październik 2020

1 października dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły na terenie placu zabaw w zajęciach edukacyjnych pod hasłem „Warzywniak w przedszkolu”.

 

Spektakl teatralny „Podróże Koziołka Matołka”.

29 wrzesień 2020

28 i 29 września dzieci z grup przedszkolnych: Słoneczka, Stokrotki i Tygryski oglądały online spektakl pt. „Podróże Koziołka Matołka” na kanale teatralnym YouTube.

My i kultura w sieci.

29 wrzesień 2020

Z zainteresowaniem oglądaliśmy warsztaty na kanale teatralnym YouTube „Mała Reduta Osterwy”.