Menu główne

Nagrody/ Certyfikaty/ Wyróżnienia (7)

Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie

03 grudzień 2015

I w końcu jest! Dnia 25 listopada na konferencji zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. dotyczącej promocji zdrowia odbyło się uroczyste wręczenie długo wyczekiwanych certyfikatów "Szkoła Promująca Zdrowie". 

Przedszkolne Koło LOP

16 lipiec 2014

Od wielu lat zajmujemy podium w konkursie "Najlepiej pracujące Przedszkolne Koło LOP". W styczniu 2014r otrzymaliśmy dyplom za II miejsce.

Szkoła Odkrywców Talentów

14 lipiec 2014

Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji przyznaje tytuł „Szkoła Odkrywców Talentów” szkole, która podejmuje systemowe działania na rzecz ucznia zdolnego. Tytuł stanowi wyróżnienie dla szkół, które w istotny sposób przyczyniają się do odkrywania, wspierania zainteresowań oraz uzdolnień dzieci i młodzieży.  Tytuł może być przyznany szkołom, w których systematyczną pracę z uczniami uzdolnionymi prowadzą co najmniej trzej nauczyciele i mają konkretne osiągnięcia/dokonania w tym obszarze działalności pedagogicznej. Praca nauczycieli może dotyczyć wspierania różnorodnych uzdolnień dzieci i młodzieży: przedmiotowych, sportowych, artystycznych, technicznych, a także społecznych lub obywatelskich.

SUMO

10 lipiec 2014

24 czerwca 2014r. najstarsze grupy z naszego przedszkola wzięły udział w II Mistrzostwach Gorzowa Przedszkolaków w MINI SUMO. Dla nas był to pierwszy raz, kiedy uczestniczyliśmy w takich zawodach. Musieliśmy się do nich trochę przygotować. Pan Maciek mierzył nas i ważył, pokazywał techniki walki i opowiadał o tym, w jaki sposób zawody będą przebiegać. Osiągnęliśmy wiele sukcesów! Wiele dzieci z naszej placówki zajęło miejsca w pierwszych trójkach, a na 8 przedszkoli biorących udział w mistrzostwach nasze otrzymało 2 miejsce! Dziękujemy i GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!

Szkoła Promująca Zdrowie

10 lipiec 2014

Program Szkoła Promująca Zdrowie (SzPZ) realizowany jest w Polsce od 1991 r.  Uzyskanie certyfikatu "Szkoły Promującej Zdrowie" składa się z kilku etapów. Aby otrzymać ten tytuł konieczne jest spełnienie określonych wymagań. Co najmniej rok trwa okres przygotowawczy, aby wpisać się do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Następnie realizuje się zadania spełniające ściśle wytyczone kryteria. Po upływie co najmniej 2 lat przynależności do wojewódzkiej sieci, szkoła może ubiegać się o Krajowy Certyfikat  Szkoła Promująca Zdrowie. 

"Najpiękniejsza Marzanna"

10 lipiec 2014

W konkursie zorganizowanym na "Powitanie Wiosny" przez Gorzowski Teatr im.J.Osterwy na "Najpiękniejszą Marzannę" otrzymaliśmy 1 nagrodę! Marzanna była tak duża i ciężka, że panie musiały pomagać dzieciom w transportowaniu jej w pochodzie wiosennym z przedszkola do teatru na wystepy ,,Mali gorzowiacy′′.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć   (kliknij w ten link:  powitanie wiosny )

Szkoła w ruchu

08 lipiec 2014

Tytuł stanowi wyróżnienie dla szkół i przedszkoli, które w istotny sposób przyczyniają się do promowania w swoim środowisku aktywności fizycznej. Tytuł może być przyznany szkołom i przedszkolom, które wezmą udział w Akcji „Ćwiczyć każdy może” i spełnią wymagane kryteria.