Menu główne

Projekty/Programy (4)

Udział w akcji BEZPIECZNE WAKACJE

26 czerwiec 2015

Szanowni Rodzice! Podobnie jak w zeszłym roku również i w tym przystąpiliśmy do akcji "Bezpieczne Wakacje". Naszym celem jest przygotowanie dzieci do bezpiecznego spędzenia wolnego czasu i powrotu do nas lub szkoły w dobrym zdrowiu.

Wspieranie rozwoju szkół i przedszkoli w Gorzowie Wielkopolskim

28 sierpień 2014

W r.szk. 2014/15 nasze przedszkole bierze udział w projekcie "Wspieranie rozwoju szkół i przedszkoli w Gorzowie Wielkopolskim". Projekt jest realizowany od listopada 2013r.  

Akademia AQUAFRESH

15 lipiec 2014

Jest to Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej Dla Przedszkolaków. Akademia Aquafresh to największy w Polsce program profilaktyki higieny jamy ustnej realizowany w przedszkolach. Zeszłoroczna III edycja programu, objęła swoim zasięgiem 5000 przedszkoli i aż 470 000 dzieci!

Dzieciństwo bez próchnicy

10 lipiec 2014

W lutym 2014r. zostaliśmy zakwalifikowani do programu "Dzieciństwo bez próchnicy". Realizację programu przewidujemy od września 2014r. we wszystkich grupach. Zadaniem projektu jest nauczanie zasad prawidłowego szczotkowania zębów wraz z instruktażem u dzieci w wieku przedszkolnym (3-5lat) oraz edukacja prozdrowotna i promocja zdrowia jamy ustnej skierowana zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym jak i do ich rodziców/ opiekunów, nauczycieli przedszkolnych.