Menu główne

Przyjaciele przedszkola (12)

Kiermasz zakończony

18 grudzień 2015
Dział: Stowarzyszenie

Szanowni Państwo!

W wyniku Państwa dużego zaangażowania z Kiermaszu Ozdób Bożonarodzeniowych Stowarzyszenie Przyjaciół Na Zielonym Wzgórzu zebrało około 370 zł! Dziękujemy za Państwa wsparcie. Informujemy, iż cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na Bal Karnawałowy dla naszych milusińskich.

Podarunek Mikołajkowy od Stowarzyszenia

08 grudzień 2015
Dział: Stowarzyszenie

W ten tak ważny dla dzieci dzień, jakim są Mikołajki włączyło się także Stowarzyszenie, które ufundowało drobny podarunek dla każdej grupy. Zgodnie z filozofią promująca zdrowie, Mikołaj przyniósł pokrojone w cząstki owoce oraz aby nie było tak surowo, słodki akcent- płynną czekoladę, w której dzieci maczały wybrane kawałki. Prezent wzbudził spore zainteresowanie, z talerza w mig znikały owocowe cząstki!

Dzień Osób Niepełnosprawnych

07 grudzień 2015
Dział: Stowarzyszenie

W dniu 2 grudnia 2015r. obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Uroczystość tą zorganizowaliśmy wspólnymi siłami przedszkola i Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola Na Zielonym Wzgórzu. Świętowaliśmy w dwojaki sposób...

Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych

07 grudzień 2015
Dział: Stowarzyszenie

W przyszłym tygodniu (od 14.XII) w naszym przedszkolu ruszy akcja sprzedaży ozdób bożonarodzeniowych. Na stoisku będzie można znaleźć kartki świąteczne, bombki, bałwanki, stroiki itp.

Zachęcamy do zakupu, ponieważ cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie balu karnawałowego dla dzieci. Im więcej pieniędzy zbierzemy, tym lepsze atrakcje będziemy mogli naszym dzieciom zaproponować :).

Zachęcamy do odwiedzenia kiermaszu i życzymy udanych zakupów!

Jak robić zakupy z FaniMani

05 październik 2015
Dział: Stowarzyszenie

Jeżeli lubisz zakupy przez internet - rób to z głową. Dzięki serwisowi FaniMani możesz wspierać finansowo nasze Stowarzyszenie. I Ciebie to nic nie KOSZTUJE! Za zakupy zapłacisz tyle co zawsze. Wystarczy, że klikniesz pole "wspieram".

 

Numer konta Stowarzyszenia

17 wrzesień 2015
Dział: Stowarzyszenie

Serdecznie zachęcamy do wstępowania w grono sympatyków Stowarzyszenia "Przyjaciele Przedszkola - Na Zielonym Wzgórzu". 

Stowarzyszenie "Przyjaciele Przedszkola Na Zielonym Wzgórzu"

14 wrzesień 2015
Dział: Stowarzyszenie

Na koniec roku szkolnego przy naszym przedszkolu powstało Stowarzyszenie "Przyjaciół Przedszkola Na Zielonym Wzgórzu". Długo czekaliśmy na pełną rejestrację, ale już JEST! Ruszamy z działaniami. 

 

Pintal, Centrum Ogrodnicze "Żelazny"

21 maj 2015

Serdecznie dziękujemy właścicielom sklepu "Żelazny" za pomoc podczas uroczystości 40lecia naszego przedszkola. Państwa kwiaty w znaczącym stopniu uświetniły dekorację podczas tego wydarzenia. Dziękujemy!

Państwo Makarewicz

10 maj 2015

Serdecznie dziękujemy Państwu Oldze i Markowi Makarewicz za pomoc w pozyskiwaniu środków z 1% na potrzeby naszej placówki. Dzięki Państwa zaangażowaniu  na nasze konto trafiło znacznie więcej środków niż w latach poprzednich. Finanse te pozwolą nam na tworzenie jeszcze lepszych warunków dla naszych wychowanków. Dziękujemy!

M.Mularski "Różanki"

24 kwiecień 2015

Serdecznie dziękujemy Państwu Beacie i Maciejowi Mularskim za regularną darowiznę pomidorów z Różanek dla naszych przedszkolaków. Dzięki Zakładowi Ogrodniczemu Różanki przedszkolaki mają okazję poznawać różnorodne rodzaje pomidorów (żółte, pomarańczowe, czarne, czerwone, różowe, koktajlowe, śliwkowe, gargamele itd), a my realizować założenia zdrowego żywienia :)

Jakub Śpiewanek

24 kwiecień 2015

Składamy ogromne podziękowania Panu Jakubowi Śpiewanek za kolejną okazaną nam pomoc w polepszaniu warunków naszych przedszkolaków. 

Wygrana w Firmie CELMA

14 lipiec 2014
 DZIĘKUJEMY!!!
 
Podziękowania kierujemy zarówno do Firmy CELMA- Moc Polskich Świąt, za możliwość uczestniczenia w konkursie, ale także do wszystkich zaangażowanych osób w codzienne, aż pięciotygodniowe głosowanie na nasze przedszkole.