Menu główne

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Moja ulubiona książeczka”.

W czwartek 15 kwietnia 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja ulubiona książeczka”. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa, pobudzanie dzieci do twórczego, niekonwecjonalnego myślenia i otwartości na świat, rozwijanie umiejętności plastycznych i wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonywanie pracy. Konkurs skierowany był do dzieci 5-6 letnich i ich rodzin ze społeczności przedszkolnej.

Na konkurs wpłynęło ogółem 7 prac plastycznych, od dzieci z następujących przedszkoli: Oliwia B. i Laura A. z Przedszkola Miejskiego nr 32, Pola M., Michalina K., Matylda Z. i Zuzanna M. z Przedszkola Miejskiego nr 30, Marek K. z Przedszkola Miejskiego nr 7. Prace konkursowe były bardzo ciekawe, młodzi artyści tworząc plakat reklamujący ulubioną książkę ze swoimi bliskimi wykazali się kreatywnością oraz pomysłowością. Jury miało nie lada zadanie, aby wyróżnić najlepsze prace.
Jurorzy, biorąc pod uwagę nieszablonowy pomysł na realizację tematu, trudność realizacji pomysłu oraz wykorzystanych technik postanowili przyznać następujące nagrody:
• Miejsce I: Oliwia B. z Przedszkola Miejskiego nr 32
• Miejsce II: Pola M. z Przedszkola Miejskiego nr 30
• Miejsce III: Laura A. z Przedszkola Miejskiego nr 32
• Wyróżnienie za udział w konkursie: Matylda Z. z Przedszkola Miejskiego nr 30.
Wszystkich zwycięzców uhonorowano nagrodami i dyplomami.
Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do placówek przedszkolnych, które wzięły udział w konkursie, życząc im dalszych sukcesów oraz podziękowano za zaangażowanie.
Wszystkim dzieciom i ich członkom rodziny serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem plastycznym. Zachęcamy do licznego udziału w następnych organizowanych przez nas konkursach.

.

Ostatnio zmieniany wtorek, 20 kwiecień 2021 19:41
Więcej w tej kategorii: « Powitanie wiosny