Menu główne

W czwartek 15 kwietnia 2021r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja ulubiona książeczka”. Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa, pobudzanie dzieci do twórczego, niekonwecjonalnego myślenia i otwartości na świat, rozwijanie umiejętności plastycznych i wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonywanie pracy. Konkurs skierowany był do dzieci 5-6 letnich i ich rodzin ze społeczności przedszkolnej.

W środę 3 marca 2021 roku w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”. Celem konkursu było propagowanie idei głośnego czytania dzieciom, popularyzacja literatury dziecięcej, rozwijanie uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej i kreatywności, wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne wykonywanie pracy. Konkurs skierowany był dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych i ich rodzin.

środa, 13 styczeń 2021 22:44

Wigilia - Słoneczka.

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia zakończyła uroczysta Wigilia w gronie najbliższych kolegów i koleżanek oraz pań.

środa, 13 styczeń 2021 22:34

Mikołajki - Słoneczka.

Po naszym pełnym napięcia oczekiwaniu nadszedł upragniony dzień spotkania ze Św. Mikołajem. Ileż było emocji, gdy nasz gość przekroczył progi naszego przedszkola i usiadł w bujanym fotelu.

W naszej grupie odbył się już kolejny Konkurs Recytatorski „Wiersze znane i lubiane”.

środa, 13 styczeń 2021 22:21

ANDRZEJKI - SŁONECZKA.

Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne andrzejki, od bardzo dawna są tradycyjnym dniem wróżb. Tego dnia dzieci z grupy „Słoneczka” chciały się dowiedzieć czegoś o swojej przyszłości i o tym, co je czeka w najbliższym czasie.

środa, 13 styczeń 2021 22:13

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - Słoneczka.

W tym roku Dzień Pluszowego Misia wyjątkowo odbył się bez pluszowych misiów, na szczęście to nie wpłynęło na naszą dobrą zabawę, której było pod dostatkiem!

poniedziałek, 04 styczeń 2021 21:24

Październikowy konkurs recytatorski - Słoneczka

W naszej grupie odbył się już kolejny konkurs recytatorski „Wiersze znane i lubiane”.

poniedziałek, 04 styczeń 2021 21:11

Jesienny spacer.

Jesienne spacery to doskonała okazja do obserwacji zmian w przyrodzie.

poniedziałek, 04 styczeń 2021 20:53

Jesienne zabawy - Słoneczka.

Jesień to piękna pora roku.